2018 Sonbahar – Kış Makyaj Trendleri

 

Makyaj dünyası ikiye ayrılmış durumda.

Bir yanda abartı renkler ve grafik desenler, diğer yanda doğallıktan yanayız diyenler.

 

Eylülün gelmesi ile birlikte modaseverler sonbahar trendlerini araştırmaya başladı bile.

Siz de onlardan biriyseniz işte size bazı ipuçları.

 

 

 

1-RORANGE: Kırmızının en gerçek tonu, turuncunun en güzel hali. Hayatımıza hızla giren Rorange bir süre önce raflarda yerini almıştı. Şimdi ise onu dudaklarımızda göreceğiz.

 

 


 

 

 

2- VAHŞI KAŞLAR: Benim de favorilerimden olan doğal, olabildiğince kalın ve taranmış kaşlar bu sene de moda. Belki biraz daha abartılısı…

 

 


 

 

 

3- GÖZLERDEKİ POP- ART: En çarpıcı değişiklik gözlerde görülüyor. Pembeler, sarılar, yakın zamanda hayatımıza giren elektrik tonları, grafik ve çerçeve eyelinerlar … Abartabildiğiniz kadar abartın… Bu sezon gözlerimiz eğlensin.

 

Gözlerde daha sade bir görünüm isteyenler ise üzülmesin. Onlar için de bu sene moda sade göz makyajı ile birlikte gözpınarlarına higlighter sürmek olacak.

 

 


 

 

 

4-DOĞAL GÖRÜNÜMLÜ CİLT: Artık kontör kitlerimizi kenara koyabiliriz ve tabi mat ten ürünlerimizi de… Çünkü bu sezon ışıldayan, sade ve sağlıklı cilt makyajı moda! Islak görünüm ve bol higligterlara şimdiden alışmaya başlayalım.

 

 


 

 

 

5. GONCA DUDAKLAR: O çok sevdiğimiz mat rujlardan nasıl vazgeçeriz bilemiyorum ama bu sezon bolca lipbalm ve parlak dudaklar göreceğiz. Özellikle Kore’de uygulanan, açılan gonca gibi gözüken, dıştan içe koyulaşan rujlar bu sene ortalığı kasıp kavuracak.

 

 


 

 

 

6- ÖRÜMCEK KİRPİKLER: Kirpikleri daha gür göstermek için tel tel ayırmak yerine birleştirmeyi tercih edenler yaşadı. Çünkü bu sezon tam da bu moda.

 

 


 

Bakalım bu yeni trendlere gözümüz ne kadar alışacak. Açıkçası ben renkli farları baya sevindim. 

 

 

Size, bu sezon güzel makyajlar yapabilmeniz için muhteşem bir far paleti hediye ediyoruz. Şanslı iki kişiden biri olabilmeniz için yapmanız gerekenler, e-posta listemize kaydolmak ve bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızdan birinde paylaşmak!

Herkese bol şansss

 

 

11 thoughts on “2018 Sonbahar – Kış Makyaj Trendleri

  1. Merhaba, yazilarinizi merakla takip ediyorum. Bir sonraki yazılarınızda evde uygulayacagimiz maskeler ve yuz tipine göre makyaj konularini inceleyebilir misiniz? Benim cok kuru bir cildim var ona göre evde uygulayabileceğim bir maske tarifi cok isime yarayacaktır. Başarılar. ☺️☺️

Bir cevap yazın

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
EMAIL
Facebook
Google+
https://enguzelblog.com/2018-sonbahar-kis-makyaj-trendleri
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
error: İçerik Telif Hakkına Sahip!