Estee Lauder Yaşlanma Karşıtı Gece Serumu – Ürün İnceleme

Estee Lauder Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II

 

Merhaba.

Birazdan okuyacağınız inceleme yazısı, söz konusu ürünü, 6 ay süre ile kullanmam sonucunda sahip olduğum izlenimlerdir.

 

 

Estee Lauder Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II, 6 ay önce kullanmaya başladığım bir ürün.

Estee Lauder markasının farklı bir ürününü, arkadaşımın tavsiyesi üzerine satın aldım.

Bir süredir kozmetik alışverişlerimi internetten yapıyorum.

 

Mutlaka kutunun içerisinden tester veya hediye ürünler çıkıyor. İşte Estee Lauder Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II ile bu şekilde tanıştım.

Asıl siparişimin yanında, 3 adet 7ml tester serum göndermişlerdi. Ben çok az diye düşünürken aslında çok bereketli bir ürün olduğunu fark ettim. Çünkü 7ml beni yaklaşık 1 ay idare etti.

Gelelim gözlemlerime, ürünün etkilerini kullanmaya başladığınız geceden itibaren görmeye başlıyorsunuz ancak, çizgi ve kırışıklıklara etki etmesi için biraz sabırlı olmak gerekiyor.

Ben yüzümü iyice temizledikten sonra, sırasıyla, tonik, serum ve nemlendirici olarak uygulamamı yapıyorum.

 

 

Altını çizmem gereken bir şey var, bu ürün kesinlikle sonrasında nemlendirici kullanımı gerektirien bir ürün.  Benim kuru bir cildim var.

Muhtemelen bu nedenle, ilk kullanımdan sonra yüzümde gerilmeler hissetmiştim. Daha sonra farklı uygulamalar denedim. İlk başta her gece sürüyordum, bana çok fazla geldi ve bir gece uyguladıktan sonra, ertesi gece uygulamadım. 2 günde 1 kez uygulama şekli, benim için en uygunu oldu.

Yani kullanım sıklığını cilt yapınıza göre siz belirleyebilirsiniz.

Daha sonra krem sürer gibi değil de, pıt pıt pıt vurarak uyguladığımda daha iyi nüfuz ettiğini ve sonucun daha iyi olduğunu fark ettim.

Ürünün vadettiklerini aşağıya not düşüyorum.

Gerçekleşen şeylere gelirsek, net olarak söyleyebilirim ki, cildiniz şeffaflaşıyor. Lekeleri veya sivilceleri geçirmiyor ama kullanmaya başladıktan kısa bir süre sonra, sabah uyandığınızda pamuk gibi bir cildiniz oluyor. Yüzünüzün aydınlandığını fark ediyorsunuz. Cilt tonunuz eşitlendiği için yorgun görünüm ortadan kalkıyor.

Bunlar bile tatmin edici sonuçlar ama benim için asıl öenmli etkisi, 2. Aydan sonra kesinlikle bir ten ürünü kullanmama gerek kalmadı ki  lekeli ve çilli bir cilt yapısına sahibim. Önceden en azından orta kapatıcılıkta bir ürün sürmeden dışarı çıkmam mümkün değilken, yaklaşık 3 aydır kapatıcı kullanma ihtiyacı duymuyorum.

Tüm makyajım nemlendirici, lipbalm ve allık ile tamamlanıyor.

Ürün ile geçirdiğim 6 ay geride kalırken, ürünün uygulanmaya başlanmasından bir kaç ay sonra, kırışıklıkları kesinlikle azalttığını söyleyebilirim.

Derin çizgilerimde henüz fark edilir bir açılma yok ama ince çizgilerimde gözle görülür şekilde açılmalar var. Yaklaşık 1 yıl önce çekilen fotoğrafım ile bugünlerde çekilen fotoğrafımı yan yana koyduğumda, yüzüm daha aydınlık ve sıkı gözüküyor.

Testerlar bittikten sonra tekrar aldım ve sanırım daha iyisini bulana kadar almaya devam edeceğim.

Fiyatı biraz yüksek ama ufak ufak bir sürü ürüne toplamda bu kadar ücret verip üzüleceğime, tek ve işe yarayan bir ürüne paramı harcamayı tercih ediyorum. Üründen aldığınız fayda kesinlikle fiyatının hakkını veriyor.

Bugünlük benden bu kadar. Yeni yazımda görüşmek üzere…

 

FAYDALARI

 

1. Her yeni güne daha güzel bir cilt ile uyanın.

2. Çığır açan ChronoluxCB ™ teknolojisi, gözle görünen tüm yaşlanma belirtilerine karşı cildinizi korumaya yardımcı olur.

3. Çizgi ve kırışıklık görünümü gözle görülür şekilde azalır. Cildin ihtiyacı olan nemi sağlar.

4. Görünen tüm yaşlanma belirtilerinizin gözle görülür şekilde nasıl azaldığını gözlemleyin.

 

posted by Pınar Akın

Bir cevap yazın

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
EMAIL
Facebook
Google+
https://enguzelblog.com/estee-lauder-yaslanma-karsiti-gece-serumu-urun-inceleme
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
error: İçerik Telif Hakkına Sahip!